Ota yhteyttä


Hallitus

NääsPeksin ry:n hallitus toimii aktiivisesti ympäri vuoden, ja sen jäseniä ja toimihenkilöitä voi lähestyä kaikenlaisilla NääsPeksin toimintaa sivuavilla asioilla.

Yleisimmin toistuvissa asioissa ensimmäiseksi kontaktiksi kannattaa valita

  • Rahastonhoitaja – laskutukseen liittyvät kyselyt ja yritysyhteistyö
  • Pukuvarastovastaava – pukujen tai tarpeiston vuokrauksessa ota yhteys hallitukseen
  • Ulkosuhdevastaava – Tampereella vierailevat teatteriproduktiot (majoitus, markkinointi)
  • Improvastaava, Dance-vastaava, Bändivastaava – esiintyvän kokoonpanon tilaaminen yksityiseen tilaisuuteen
  • Lippukauppa- ja tiedotusamiraali – nettikaupan toimintaan ja nettisivuihin liittyvät yhteydenotot, tiedotteiden välittäminen
  • Virkistysvastaava – tietoa yhteisistä aktiviteeteista, esimerkiksi NääsPeksin liikuntatoiminta

Koko hallituksen tavoitat kerralla osoitteesta hallitus@naaspeksi.fi.

 

Tuottajat

Tuottajisto vastaa vuosittain huhtikuusta lähes vuoden loppuun saakka kestävän NääsPeksin produktion toiminnasta. Markkinointia, rekrytointia ja lippuvarauksia myöten kaikki näytelmään liittyvät kysymykset kannattaa kohdistaa ensin heille. Tuottajat tavoittaa osoitteesta tuottajat@naaspeksi.fi.

 

Vuoden 2016 tuottajat

Aku Niskanen
050 372 5075
aku.niskanen@student.tut.fi

Anni Hakola
045 116 2244
anni.hakola@student.tut.fi

Mikko Lehtinen
040 034 6174
mikko.lehtinen@student.tut.fi

Pekko Sangi
050 557 3707
pekko.sangi@student.tut.fi

 

Katuosoite

NääsPeksin kerhohuone SA003 sijaitsee Tampereen teknillisen yliopiston Sähkötalon kellarissa. Posti tulee perille osoitteella

TTYY / NääsPeksi
Korkeakoulunkatu 3
33720 Tampere

 

Nettikauppa

NääsPeksin nettikaupan ylläpidon tavoitat osoitteesta liput@naaspeksi.fi.